pojemny bidon
Bardzo pojemny bidon, nie przecieka. Zapach nie jest neutralny, ale nie ma dramatu. Trochę gorzej ze stabilnością w koszyku, ale nie da się tego uniknąć przez dużą pojemność.
- Relación calidad-precio
- Agarre ergonómico
- Volumen
Los comentarios y valoraciones ayudan a los clientes a conocer más sobre nuestros productos, servicios o experiencias.
Todas las reseñas son moderadas antes de ser publicadas. Por defecto, las reseñas más recientes se muestran primero.
Bardzo pojemny bidon, nie przecieka. Zapach nie jest neutralny, ale nie ma dramatu. Trochę gorzej ze stabilnością w koszyku, ale nie da się tego uniknąć przez dużą pojemność.
Super wykonanie, ergonomia i funkcjonalność
Bon produit, un peu cher
Je suis très content de la contenance de ces bidons qui permet d'avoir suffisamment d'eau avec soi.
Acheter pour faire un long périple très content de la matière simple et efficace semble un peu molle quand on la tient mais légère et solide. Fabriquer en Europe à partir de fibre de canne à sucre apparemment Top.
Lahve Elite pouzivam v ruznych velikostech uz docela dlouho. Jejich ventil je z pohledu cyklistiky to nejlepsi, co jsem zatim mel.
Skvělá rychle tekoucí láhev.
Łatwy w czyszczeniu, nie przecieka i pojemny
facilité d'utilisation
super contenance le liquide ne chauffe pas trop vite