namiot f&b 5.2
polecam, bardzo dużo miejsca w środku
- Habitabilidad
- Reducción del calor
- Facilidad montaje / desmontaje
- Relación calidad-precio
Los comentarios y valoraciones ayudan a los clientes a conocer más sobre nuestros productos, servicios o experiencias.
Todas las reseñas son moderadas antes de ser publicadas. Por defecto, las reseñas más recientes se muestran primero.
polecam, bardzo dużo miejsca w środku
Le changement pour le fresh and black est super! très content de notre tente, correspond à nos souhaits 👍
Cette tente est simplement magique, Facile à monter et à démonter. Les deux chambres peuvent être ouvertes et faire un grand dortoir idéal quand on as des enfants en bas âge Nous ne regrettons absolument pas notre achat Nous partons à 5 : 2 adultes 3 enfants 9ans 6ans et 4 ans
super produit
Au top
wygodny w rozkładaniu i składaniu, przy zimniejszych nocach może być trochę zimno ze względu na wielkość oraz wywietrznik w sypialni. na dłuższe wypady jak znalazł. nie do końca rozumiem sens okienek, w przedsionku, których dolny szew idzie po skosie, ponieważ niczemu to nie służy oprócz tego, że wpadają tam muchy. poza tym ok.
jestem po pierwszym użytkowaniu i jestem mile zaskoczony
La uso da due anni, veramente la tenda per sempre. Da dentro da sensazione di grandezza, ottima con pioggia, vento provato 25 nodi. Ottime le cerniere e tubolari. Buona ventilazione interna. Bello il video per montarla.
Produits, très facile à utiliser à monter à démonter, même dans des conditions difficiles, notamment sous la pluie!
Solidny namiot. Brałem pod uwagę go i 4.2. Na plus - można wyprostować się wszędzie (185 cm), ogromny przedsionek, zadaszenie przed namiotem. Z rzeczy brakujących / minusy: - brak szczelnego zapięcia u dołu drzwi przedsionka, owady i wiatr tędy się przedostają - martwe owady w szparze okna z moskitierą - niezamykany wywietrznik na dachu, generalni