Wygodny i przestronny
Namiot sprawdził się świetnie. Jest przestronny, duży komfort spania w upalne i słoneczne dni i poranki. Sprawdził się w deszczu. Nic nie przeciekało. Mega wygodny w rozkładaniu jednej osobie. Polecam
- Facilidad montaje / desmontaje
- Relación calidad-precio
- Reducción del calor
- Habitabilidad
