Bardzo obszerny, dobrze wykona...
Bardzo obszerny, dobrze wykonany i nie drogi namiot dla 2-3 osób napewno.
Los comentarios y valoraciones ayudan a los clientes a conocer más sobre nuestros productos, servicios o experiencias.
Todas las reseñas son moderadas antes de ser publicadas. Por defecto, las reseñas más recientes se muestran primero.
Bardzo obszerny, dobrze wykonany i nie drogi namiot dla 2-3 osób napewno.
Ürünü henüz kullanma fırsatım olmadı ama göründüğü kadarıyla çok çok kaliteli
Duzy namiot. Bardzo łatwo i szybko się go rozklada i sklada. Nawet po ciemku. Okienko doświetlające bardzo przydatne
Brak złych uwag😄
Bardzo fajny namiot, polecam
Namiot używany był 2 tygodnie na campingu w górach. Świetnie chronił od deszczu i wiatru, łatwo się rozstawia. Bardzo dużo miejsca dla 3 osobowej rodziny .
Parfait pour des courts séjours
Grossa
Dit is mijn eerste tent, super makkelijk om op te zetten en is qua maat voor mij perfect, voor 4 personen is de tent wel aan de kleine kant
Çok kullanışlı kaliteli ürün