Dobry zakup
Naprawdę dobry namiot, nie razi w nim słońce, bardzo łatwo się rozkłada i składa, na faceta 188cm wystarczająco długi, mógłby mieć trochę wyżej "dach" na bokach ale bylem swiadomy ze przy tego typu konstrukcji tak będzie. Duży po złożeniu, trzeba być tego świadomym(kształt kola)
- Facilidad de transporte
- Relación calidad-precio
- Habitabilidad
