Świetne spodenki. lekkie i wyg...
Świetne spodenki. lekkie i wygodne. Dobrze się w nich czuję. Myślę, że latem sprawdzą się.
- Extensible
- Relación calidad-precio
Los comentarios y valoraciones ayudan a los clientes a conocer más sobre nuestros productos, servicios o experiencias.
Todas las reseñas son moderadas antes de ser publicadas. Por defecto, las reseñas más recientes se muestran primero.
Świetne spodenki. lekkie i wygodne. Dobrze się w nich czuję. Myślę, że latem sprawdzą się.
Très bon produit
moje ulubione spodenki, używam ich nawet jako zapasowego stroju kąpielowego
nie są zbytnio elastyczne, materiał wewnątrz mechaci się, ale to pewnie do 1 prania. za tą cenę jednak myślę że ok
bon short taille bien et résistant.
Zgodne z rozmiarem, polecam
excelent produits
Ottimo
Confortables !
Bardzo fajne spodenki