ok
Plecak spełnia swoje funkcje, jest ok.
- Volumen
- Relación calidad-precio
- Resistencia a la abrasión
- Compartimentación
Los comentarios y valoraciones ayudan a los clientes a conocer más sobre nuestros productos, servicios o experiencias.
Todas las reseñas son moderadas antes de ser publicadas. Por defecto, las reseñas más recientes se muestran primero.
Plecak spełnia swoje funkcje, jest ok.
Rolki oxelo mf500 mieszczą się w plecaki, w środku jest on pojemny. Pozwala bez problemu przewieźć sprzęt w tramwaju, przydatny też gdy wybieramy się na rolkach np na zakupy. Fajnie „Działa” też z łyżwami.
Idealny na rolki i nie tylko
J'utilise le sac pour aller en formation et revenir en roller, roller Oxelo 3 roues (vert, c'est assortis, nice 👌). Du coup je cherche a mettre mon repas, cahier, tech et autre dans le sac, plus mettre mes chaussures dedans pour le retour. En gros content, mais il y a plusieurs petit bémols. Pro: joli design, un peu de couleur (sort du
Fiyat performans ürünü
Bardzo wygodny i przemyślany system mocowania rolek - paski nie rozpinają się i nie poluźniają. W środku spokojnie można zmieścić zestaw ochraniaczy, buty, wodę i trochę prowiantu ;)
plecak pojemnościowo idealny, rolki trzymaja się stabilnie, a o too chodzi. Lekki, szelki wygodne. Za tę cenę nie znajdziecie nic.
Dzień dobry,
bardzo dziękujemy za opinię i bardzo się cieszymy, że nasz produkt spełnia oczekiwania. Mamy nadzieję, że kolejna wizyta w naszym sklepie będzie równie udana!
Do zobaczenia w Decathlon…
Excellent
Gyermekem használja, elégedett vele... a dizájn tetszett meg neki, a szín kevésbé praktikus tisztítás szempontjából. Háta merevített, vállpantjai szélesek és párnázottak ... modern és célszerű.
Kedves Ildikó!
Köszönjük szépen, hogy időt szakítottál arra, hogy értékelted termékünket. Örömmel értesültünk arról, hogy igényeidnek megfelelő termékkel tudtunk szolgálni számodra.
Bízunk abban, hogy továbbra is vásárlóink körében…
Au top pour stocker protections + rollers. Pour les inlines l'attache extérieure est parfaite. Attention ça ne s'adapte pas à des rollers quad (mes Moxi ne tiennent pas), en revanche j'ai la place pour les mettre à l'intérieur !