Idealne do codziennego użytku
Idealne do codziennego użytku, samochodu czy przejścia do komunikacji.
- Cortaviento
- Calor
- Modularidad
- Relación calidad-precio
- Diseño
Los comentarios y valoraciones ayudan a los clientes a conocer más sobre nuestros productos, servicios o experiencias.
Todas las reseñas son moderadas antes de ser publicadas. Por defecto, las reseñas más recientes se muestran primero.
Idealne do codziennego użytku, samochodu czy przejścia do komunikacji.
Guanti caldi e facili da indossare....se si devono fare lavoretti..si possono aprire e avere le dita libere.
Naprawdę ciepłe, wyściełane bardzo miłym w dotyku "futerkiem". Widać, że produkt przemyślany w każdym szczególe - wygodne pętle do zakładania i zdejmowania, magnes trzymający osłonę palców, klips spinający. Polecam wziąć rozmiar większy, lub przymierzyć w sklepie (zwykle noszę S-M, a tu L są bardzo dopasowane)
Top en XXL pour des très grandes mains d’homme qui a toujours froid au doigts.
Au top
J’ai acheté ces gants pour affronter le froid de la Laponie et ils m’ont bien protégé. L’intérieur est doux et chaud. Je recommande !
Prosty mechanizm zastosowany w tych rękawiczkach jest fantastyczny na wędrówki górskie. Nie ma potrzeby zdejmowania rękawiczek, by sprawdzić nawigację, znaleźć chusteczkę, czy zrobić zdjęcie. Zimno- naciągam mitenkę, ciepło - ściągam. Raz mi sie wydawało, że jedną zgubiłam i wpadłam w rozpacz. Plus super, że jest magnes, mitenka nie majta się
Vraiment très bien
très chauds
I bought the Large size, which is my usual glove size. I've noticed that the tips of my fingers get cold because they are slightly too restrictive around the proximal phalanges and limit blood flow After 5-10 minutes it it becomes uncomfortable, so you may want to size up, especially if you wear a liner glove for the even colder days.