cieplutkie, wygodne rękawiczki
rękawiczki idealne na zimową porę - ręce ciepłe nawet w niskich temperaturach. W tym roku zimę spędziłam nad morzem - w styczniu - codzienny trekking na plaży nie był mi straszny dzięki raczkom i oczywiście - tym wspaniałym rękawiczkom :) ogólnie jestem zmarzluchem, ale spędzałam na dworze prawie cały dzień :)
- Calor
- Cortaviento
- Modularidad
- Relación calidad-precio
- Diseño
