Wygodne.
Dobre wygodne leginsy
- Evacuación del sudor
- Limitación de las irritaciones
- Bolsillos
- Relación calidad-precio
- Diseño
Los comentarios y valoraciones ayudan a los clientes a conocer más sobre nuestros productos, servicios o experiencias.
Todas las reseñas son moderadas antes de ser publicadas. Por defecto, las reseñas más recientes se muestran primero.
Dobre wygodne leginsy
Ras
ottima vestibilità
Kényelmes és nagyon prémium hatású az anyaga. Nyárra talán kicsit túl vastag, inkább hűvösebb időre ajánlom.
사이즈는 적당함 얇아서 시원함
Wygodne spodenki do biegania, rozmiar trochę za mały i tylna kieszeń nie mieści mojego smartphona
身長163cm sサイズでちょうどでした。
背面ポケットは使いやすく、ランニングの時はスマホを入れています。
サイドにもポケットがあればよかったですが、リーズナブルな価格を考えると十分満足です。
Decathlon ma zwyczaj co jakiś czas ulepszać a potem zmieniać swoje modele. Krótkie biegowe legginsy które kiedyś były w sprzedaży i bardzo odpowiadały nie tylko mnie (takie szare, były często widoczne zresztą do dzisiaj są spotykane) padły "ofiarą" tego procesu, ich ulepszona wersja nie do końca się sprawdziła, teraz zaś z ich odpowiednikiem jest
Wygodne. Nie obcierają i nie zsuwają sie