Na tle tanich kuchenek za 50 z...
Na tle tanich kuchenek za 50 zł z innych serwisów to jest to Mercedes a nie stary Zis. Wszystko dobrze spakowane. Nie śmierdzi. Jasny kolor dodatkowym plusem gdyż nie będzie się dodatkowo nagrzewać. Dołączona walizka dobrej jakości. Polecam.
- Potencia
- Autonomía
- Compatibilidad
- Relación calidad-precio
