用来跑马拉松真的太cool了,不会掉,很稳,又不会压到鼻翼
用来跑马拉松真的太cool了,不会掉,很稳,又不会压到鼻翼
Los comentarios y valoraciones ayudan a los clientes a conocer más sobre nuestros productos, servicios o experiencias.
Todas las reseñas son moderadas antes de ser publicadas. Por defecto, las reseñas más recientes se muestran primero.
用来跑马拉松真的太cool了,不会掉,很稳,又不会压到鼻翼
Très en vogue
Super zarówno do biegania jak i na rower. Polecam
.
Bought these after reading the review on runners world. Great pair of glasses for the money. Would buy again
Perfect
Good
Labai patogūs ir pagaliau tinkantys žmonėms, kurių kakta yra plokščia!!
top
Jest to moja druga para okularów w tej oprawce. Od ubieglego sezonu używam takich okularów w wersji Photochromatic (do kolarstwa gravelowego) a w tym roku kupiłem te przyciemniane w wersji HD (głównie do auta). Oprawka - może pasować, może nie - tu trzeba mierzyć. Szkła są super. W wersji HD szkła podnijają kontrasty i przyciemniając obraz