Très bienChaude Facile a porte...
Très bien
Chaude
Facile a porter
- Calor
- Transpirabilidad
- Libertad de movimientos
- Relación calidad-precio
- Diseño
Los comentarios y valoraciones ayudan a los clientes a conocer más sobre nuestros productos, servicios o experiencias.
Todas las reseñas son moderadas antes de ser publicadas. Por defecto, las reseñas más recientes se muestran primero.
Très bien
Chaude
Facile a porter
Wygodny, zapewnia swobodę ruchów
Generalnie polecam, chociaż trzeba wziąć pod uwagę, że bluza ma specyficzny krój, który nie każdemu musi pasować. Zazwyczaj noszę bluzy z Decathlona w rozmiarze M, tutaj musiałem wziąć rozmiar większą bo rękawy były bardzo obcisłe (mam szczupłe ręce). W efekcie w rozmiarze L rękawy są nadal bardzo dopasowane, w mankietach nawet trochę przyciasne a
Meglepően jó az anyaga, a dizájnja, meleg és légáteresztő.
Légère, impeccable à porter lors des matinées qui se rafraîchissent..Cela aurait pas mal d'y apposer une poche intérieure. Dommage.
Níquel
Wygodny oddychający i ciepły polar. Zajmuje mało miejsca w plecaku. Idealny na chłód w górach.
Hier heb ik veel geniet van gehad in Oostenrijk.
Veste idéale pour randonnée loisirs.
Heel comfortabel om te dragen.