Bien
Bien
- Calor
- Impermeabilidad
- Relación calidad-precio
Los comentarios y valoraciones ayudan a los clientes a conocer más sobre nuestros productos, servicios o experiencias.
Todas las reseñas son moderadas antes de ser publicadas. Por defecto, las reseñas más recientes se muestran primero.
Bien
tient super chaud, se lave facilement
A kabát nagyon jól néz ki (elsősorban ezért vásároltuk). Emellett a vártnál sokkal melegebb, és kifejezetten kényelmes. A zsebei némileg lehetnének mélyebbek. Ezt leszámítva tökéletes.
Kedves Brigitta!
Köszönjük szépen, hogy időt szakítottál arra, hogy értékelted termékünket. Nagyon boldogok vagyunk, hogy örömödet leled a termékben.
Bízunk abban, hogy továbbra is vásárlóink körében üdvözölhetünk.
Sportos…
Super
Pas l'idéale sous la pluie, elle est parfaite pour le froid et la neige. Taille parfaitement et son design est top
Ravie demon achat. Veste très chaude.
Tiens chaud, pratique et confortable
Bon produit mais chère
Calda e confortevole
Comodo,caldo