lehká, pohodlná při pohybu, ve...
lehká, pohodlná při pohybu, velké kapsy, super vychytávka vyšitý nákrčník. Velké využití , běh, horolezeni, skialpy, běžky
- Calor
- Transpirabilidad
- Libertad de movimientos
- Relación calidad-precio
Los comentarios y valoraciones ayudan a los clientes a conocer más sobre nuestros productos, servicios o experiencias.
Todas las reseñas son moderadas antes de ser publicadas. Por defecto, las reseñas más recientes se muestran primero.
lehká, pohodlná při pohybu, velké kapsy, super vychytávka vyšitý nákrčník. Velké využití , běh, horolezeni, skialpy, běžky
Kurtka super sprawdza się na jesienne wędrówki
Ador aceasta geaca.
Jestem bardzo zadowolona wygodną zamek świetny pomysł
Świetnie sprawdza się na jesienne i zimowe podejścia czy wspinaczki. Jeszcze przyjdzie czas, ale na pewno przyda się też w lecie i na wiosnę. Naprawdę świetna kurtka, od przodu chroni puch, a tam gdzie trzeba przewiewu, na placach, ma małe dziurki i nie ma tan puchy, żeby nie nasiąkał.
Kaptur idealnie mieści kask i nie jest sztywny, tylko ładnie
Agréable bonne tenue génial
Super
super kurtka świetnie sprawdza się do biegania i skiturow bardzo dobra ochronaprzeciwwiatrowa
Kurtka jest świetna, jednak przez wąskie rękawy i dół opinający biodra nie jest ona zbyt komfortowa w noszeniu (rozmiar M przy wzroście 170cm). Chętnie kupię nową, poprawioną wersję.
Bardzo ładna kurteczka. Kolor błękitny nie jest tak intensywny jak na zdjęciu, jest stonowany- więc faktycznie można powiedzieć, że to popielaty błękit. Dokonując zakupu, sugerowałam się nie tylko opisem, ale również opiniami, po przeczytaniu ktorych myślałam, że kurtka sama w sobie jest troszkę grubsza. Szczerze mówiąc nie takiej kurtki szukałam