świetna
Doskonale się sprawdza w gorach zimą, uzywam głównie na skitury
- Calor
- Transpirabilidad
- Libertad de movimientos
- Diseño
Los comentarios y valoraciones ayudan a los clientes a conocer más sobre nuestros productos, servicios o experiencias.
Todas las reseñas son moderadas antes de ser publicadas. Por defecto, las reseñas más recientes se muestran primero.
Doskonale się sprawdza w gorach zimą, uzywam głównie na skitury
fonctionnel
Fajna kurteczka na zmieniające się warunki, dająca cieplo na szczycie, chroniąca przed wiatrem a jednocześnie oddychająca. Jestem bardzo zadowolona
Dzień dobry Pani Ewo,
dziękujemy za wystawienie opinii.
Cieszymy się, że nasz produkt spełnił Pani oczekiwania
Życzymy miłego dnia i zapraszamy ponownie!
Ze sportowymi pozdrowieniami,
Zespół Decathlon Reduta
Kurtka bardzo lekka i wygodna. Przetestowana w zimowych warunkach w górach podczas silnego wiatru.
Bardzo fajna jako substytut bluzy, świetnie wygląda i generalnie jest b. Funkcjonalna ale nie jest to kurtka która da dużo ciepła. Raczej jako element warstwowego ubioru, jako bluza. Fajnie oddycha i jak się człowiek spoci to spełnia swoją funkcję sztosowo, ale nie może być jedynym ubraniem na chłodne dni w górach. Zdecydowanie trzeba ją wesprzeć
Un peu froid au dos du aux trous d’aération et à l’épaisseur sinon bien
Wygodna i w miarę ciepła kurtka hybrydowa
Kurtka lekka ale bardzo ciepła. Oddychająca, pięknie dobrane kolory. Polecam
Za mě jedna z nejlepších bund, které jsem měla.je pohodlná, funkční, kvalitní a pěkná, že ji chci nosit pořád 🙂
Mindenkinek ajánlom, kényelmes viselet, dizájnos.