Jsem maximálně spokojená, při ...
Jsem maximálně spokojená, při sportu je stále se mnou. Příjemná, dobře sedí, pěkně řešená kapuce do nepříznivého počasí. Neomezuje v pohybu.
- Libertad de movimientos
- Calor
- Transpirabilidad
Los comentarios y valoraciones ayudan a los clientes a conocer más sobre nuestros productos, servicios o experiencias.
Todas las reseñas son moderadas antes de ser publicadas. Por defecto, las reseñas más recientes se muestran primero.
Jsem maximálně spokojená, při sportu je stále se mnou. Příjemná, dobře sedí, pěkně řešená kapuce do nepříznivého počasí. Neomezuje v pohybu.
Parfait,en laine,légère
Bunda je praktická, barva moderní, pohodlná. Akorat rukávy jsou užší ( volnější kvůli pohybu ).
pas très chaude
Polecam, kurtka bardzo dobra na wędrówki
Moim zdaniem rozmiarowka zanizona odrobinę. Ktoś ma klasyczny M, to tu trzeba brać L
Dzień dobry Panie Ireneuszu! Dziękujemy za podzielenie się z nami Pana opinią. Zapraszamy ponownie do skorzystania z oferty oraz usług Decathlon 🤍💙
Patryk
Impeccable je recommande
spokojenost
super kurtka, sprawdziła się w chłodnych warunkach i przy mocnym wietrze. Duży plus za maseczkę. Na podejściach wystarczy mieć pod nią koszulkę termoaktywną. W wyższych partiach w połączeniu z koszulką termoaktywną i bluzą też daje radę. zdecydowanie polecam
komplexně skvělá