Kolory
Od jakiegoś czasu śledzę kolekcje Simond. Mój mąż ma całe zestawy górskie, alpinistyczne. Wszystko funkcjonalne, techniczne i piękne. Ja niestety nie jestem w stanie nic wybrać :( Już od kilku lat męskie kolekcje w żywej kolorystyce a damskie blade jakby wypłowiałe, mdłe i nietwarzowe. Opinia zarówno moja jak i wielu moich sportowych koleżanek.
- Calor
- Libertad de movimientos
- Relación calidad-precio
- Transpirabilidad
