ottimi scarponcini da neve ten...
ottimi scarponcini da neve tengono caldo
- Calor
- Impermeabilidad
- Adherencia
- Relación calidad-precio
Los comentarios y valoraciones ayudan a los clientes a conocer más sobre nuestros productos, servicios o experiencias.
Todas las reseñas son moderadas antes de ser publicadas. Por defecto, las reseñas más recientes se muestran primero.
ottimi scarponcini da neve tengono caldo
Bardzo fajne i wygodne buty do codziennego użytku.
穿的脚疼,脚后跟也会被磨到。总体太硬,不舒服
I went one size up for room for thick socks, they still feel Slightly narrow, so not suitable for wide feet
Ayant eu l'ancien modèle que j'ai gardée 5 ans.
Il y a une nette différence de poid et de semelle qui semble être plus ferme. Je souhaite que cette paire dure au moins 3 ans. Pour le moment je marche avec et je n'ai pas trop froid.
輕便保暖防滑
Buty dobre w teren ze względu na wagę, przyczepność, wodoodporność oraz wygodę podczas chodzenia. W parze z skarpetkami SH500 mid podczas wyprawy 16 km przy -8, stopy miałem cały czas ciepłe. Chodzilem po śniegu, błocie i raz zamoczyłem buty do kostki a stopy nadal były suche. Jeśli chodzi o rozmiar to wziąłem numer wiekszy niż buty w ktorych na
Satisfait
Bon rapport qualité prix