Niestety nie dają rady podczas mrozu
Buty przy -5 stopni nie dały rady. Stopa i palce zamarzają, nie ważne czy idziesz czy stoisz. Mam wrażenie, jakby stopa znajdowała się w lodówce, zdarza się wilgotna skarpetka po wyciągnięciu z buta (po wędrówce w śniegu). Niestety, ale najtańszy model radzi sobie lepiej i jest o wiele cieplejszy. Tutaj cały przód buta już po kilku minutach jest
- Calor
- Impermeabilidad
- Adherencia
- Relación calidad-precio
- Diseño
