Buty dobre ale...
Buty okazały się dobre na krótkie wyprawy w góry o małym i dużym nachyleniu (mówimy tutaj o warunkach zimowych), jednakże co do wad to buty przy temp. -10stopni nie trzymają temperatury przez co jest odczuwalny ból palców od mrozu, górna część buta jest sztywna, nie wiem czy to zależy od rozbicia ale po przejściu 80km dalej górna część buta jest
- Calor
- Impermeabilidad
- Adherencia
- Relación calidad-precio
- Diseño
