Dobry, nieśmierdzący plastikie...
Dobry, nieśmierdzący plastikiem. Łatwo się myje w zmywarce.
- Diseño
- Relación calidad-precio
- Volumen
- Confort en boca
- Agarre ergonómico
Los comentarios y valoraciones ayudan a los clientes a conocer más sobre nuestros productos, servicios o experiencias.
Todas las reseñas son moderadas antes de ser publicadas. Por defecto, las reseñas más recientes se muestran primero.
Dobry, nieśmierdzący plastikiem. Łatwo się myje w zmywarce.
Az átvétel nél volt egy kis gondim, mert első alkalom volt, de a kolléganők segítőkészek voltak.
Az óriási plusz pont, hogy a kerékpárt betolhattam, mert lezárva sem hagynám kint!
Topbidon van 950ml! Met mijn 2,08 meter heb ik heel weinig aan 500ml. Een stuurklem voor een tweede bidon komt er ook nog wel.
Grand contenant et facile à nettoyer
Teść zadowolony. Bidon OK. Sprawdzony w trudnych warunkach.
Très bien pour mes sorties à velo
Véleményem szerint lehetne valamivel jobb anyagból, de egyébként teljesen jó
Bon produit
Egyszerű kulacs, semmi extra. De a víz nem olyan gyorsan melegszik még benne, mint vártam.
Sajnos ihatatlan műanyag íze lesz a víznek 30 perc után.