Ottimo prodotto
Bicicletta molto bella e comoda
- Confort
- Facilidad de uso
- Seguridad de la bici
- Relación calidad-precio
- Preparación (montaje, ajuste, puesta a punto)
- Diseño
Los comentarios y valoraciones ayudan a los clientes a conocer más sobre nuestros productos, servicios o experiencias.
Todas las reseñas son moderadas antes de ser publicadas. Por defecto, las reseñas más recientes se muestran primero.
Bicicletta molto bella e comoda
dobry zakup
Agréable et élégant
Super
Świetnie się nadaje na zakupy, jeżeli nie chcemy je ciągać w rękach, solidnie zrobiony, trochę ciężkawy. Jest stabilizator kierownicy, który czasami przeszkadza.
pats geriausias dviratis, labai smagu važiuoti su dviračiu🤩
Ļoti labs velo, uzsēdies un tu lido. ļoti ērts sēdeklis, gaismas sistēma . IESAKU!
* groziņš varēja būt ar noņemamu mehānismu
cea mai misto bicicleta !
Top
Rower przyjechał dobrze zabezpieczony. Montaż i przygotowanie wszystkich elementów do jazdy bardzo proste. Partnerce się podoba. Nie chciała się przekonać na szosę czy gravela, bo dopiero zaczyna przygodę z jazdą na rowerze (ale jeszcze ją namówię :D), natomiast jak na jej pierwszy rower, w myśl wyidealizowanej wizji pomykania po mieście na rowerze