Rower jest świetny. Lekki, zwi...
Rower jest świetny. Lekki, zwinny, amortyzacja dobrze wybiera nierówności. Dodatkowy duży plus za dodatki: klucz dynamometryczny, pompka do amortyzatora i oklejenie roweru. Kupując rower innej firmy w tej cenie nie dostaniesz nawet pedałów ;)
Jedyne co mi nie do końca pasuje, to biały kolor.
- Ligereza
- Amortiguación
- Precisión
- Relación calidad-precio
- Preparación (montaje, ajuste, puesta a punto)
- Diseño
