Lyžiarske palice
Zatiaľ som ich nezlomila. Dobre sa držia v ruke. Sú dobre viditeľné pre svoju netypickú farbu.
Jedine, čo by som vytkla je viazanie palice.
Pracka sa stále uvoľňuje, ale mne to nevadí , lebo si neuvažujem paličky o ruku, aby som si zase nezlomila palec, keď by som spadl
- Agarre ergonómico
- Sujeción del producto
- Solidez
- Relación calidad-precio
- Diseño
