Bardzo dobre kijki. Fajnie dzi...
Bardzo dobre kijki. Fajnie działa system amortyzacji, może to nie gamę changer, ale fajny bajer. Bardzo łatwo się rozkładaj i wygodnie regulują. Na minus paski, które dość łatwo ruszają się w blokadach.
- Agarre ergonómico
- Ajustable
- compacidad
- Relación calidad-precio
