Polecam tą przyczepkę rowerową...
Polecam tą przyczepkę rowerową. Jedynie szkoda, że w opisie nie jest wspomniane, że do przyczepki załączona jest chorągiewka. Dobre duże pompowane koła. Dość szybkie składanie / rozkładanie. Pojemny. Testowana na 1 dziecku, jednak myślę, że dwójka dzieci również się zmieści. Mogłoby być bardziej wygodne / regulowane siedzisko.
- Facilidad de uso
- Relación calidad-precio
- Diseño
