dobry pas fajna opcja używania...
dobry pas fajna opcja używania bez założonego zegarka
Los comentarios y valoraciones ayudan a los clientes a conocer más sobre nuestros productos, servicios o experiencias.
Todas las reseñas son moderadas antes de ser publicadas. Por defecto, las reseñas más recientes se muestran primero.
dobry pas fajna opcja używania bez założonego zegarka
W poprzednim trzeba było wymienić baterię, fajnie, że nowy można ładować.
Polecam z calego serca wszystkie produkty garmina, sklep dhecatlon ma najlpesze ceny i super wsparcie klienta
Bardzo dobrze mierzy tętno. Polecam
Działa jak należy z Fenixem 8.
Garmin-zaruka kvality a presnosti
ottimo prodotto per atleti esperti e amanti dei dati
Mam ho cca 2 mesiace nabijanie bez problemov meranie je v poriatku pouzivam ho na cyklistiku
Jestem zachwycona tym paskiem. Kupiłam mężowi i świetnie się sprawdza!
Kupiony na prezent, osoba użytkująca bardzo zadowolona