Nieco drogie, ale cool design ...
Nieco drogie, ale cool design 😎 przy bieganiu czasem lekko się zsuwają od potu ale ogółem git
- Protección solar
- Cobertura
- Ligereza
- Relación calidad-precio
Los comentarios y valoraciones ayudan a los clientes a conocer más sobre nuestros productos, servicios o experiencias.
Todas las reseñas son moderadas antes de ser publicadas. Por defecto, las reseñas más recientes se muestran primero.
Nieco drogie, ale cool design 😎 przy bieganiu czasem lekko się zsuwają od potu ale ogółem git
三百多的眼镜,都不配配一个眼镜盒吗?
Używam do biegania, jazdy autem i jak najbardziej polecam, nie spadają
Okularów używam do biegania, super się sprawdzają.
top
Na rowerowe wycieczki są znacznie lepsze te okulary niż zwykłe przeciwsłoneczne. Szeroko widać, oprawki nie zasłaniają widoczności, nie razi w oczy, są lekkie i wygodne.
Rapport qualité prix imbattable !!!! Utilisée régulièrement en haute montagne (+de 4000 M ) et donne entièrement satisfaction en plus d’être une belle paire de lunette 👍🏻💪
Sedí dobře a netlačí
Super okulary , lekkie, dobrze leżą.
Świetne okulary, warte swojej ceny. Na początku wszystko ma różowy odcień ale z czasem wzrok się przyzwyczaja. Używam do jeżdżenia na rowerze szosowy, często przy wietrzne pogodzie i okularki świetnie chronią oczy.