Beğendim Fiyat Performans Ürün
Kar yağarken tişört üzerine giydim sıcak tutuyor beğendim
- Impermeabilidad
- Calor
- Limita la entrada de la nieve
- Relación calidad-precio
Los comentarios y valoraciones ayudan a los clientes a conocer más sobre nuestros productos, servicios o experiencias.
Todas las reseñas son moderadas antes de ser publicadas. Por defecto, las reseñas más recientes se muestran primero.
Kar yağarken tişört üzerine giydim sıcak tutuyor beğendim
ciepła, lekka, moja córka jest zachwycona
Çok şık duruyor kendi bedeninizi alın çok sıcak tutuyor
Tökéletes választás nem csak síeléshez, én a téli hidegben biciklin is ezt használtam napi munkába járáshoz. Minden tekintetben szuper, jól néz ki, meleg, de nem melegít be túlságosan. Megfelelő a kapucni, zsebek, egy szóval nagyon jó kabát.
Ottima vestibilità, comoda e calda per sciare
ürünü kendim için aldım gayet başarılı bir ürün.
Chaude et douce mais des auréoles et des traces jaunes se forment au contact de l'eau ! Il neige, elle fond sur la veste et quand ça sèche, plein d'auréoles ! Il faudrait la laver en machine chaque jour, impossible ! En plus, pas de machine à laver dans notre location à la montagne.
Mega kurtka ciepła,długa i nie wpada śnieg polecam 🥰
Excellente veste de ski pour le grand froid comme la Laponie, très confortable
Nem síelésre vettem hanem városi használat. Imádom. Olyan jó meleg, hogy sokszor póló + kabát teljesen elég (-2 fokban). Már többen wellensteyn kabátnak nézték rajtam annyira jó.