Ok
Ok
- Impermeabilidad
- Limita la entrada de la nieve
- Relación calidad-precio
- Calor
Los comentarios y valoraciones ayudan a los clientes a conocer más sobre nuestros productos, servicios o experiencias.
Todas las reseñas son moderadas antes de ser publicadas. Por defecto, las reseñas más recientes se muestran primero.
Ok
Très bon produit chaud et confortable
Unico neo che non è andata in saldo 😅 Molto bella
excelent
A recommander aux frileuses Perso utilisée comme manteau pas question de prendre froid même par -6°
rien à dire
Hyper chaude, confortable, couvre bien au niveau du cou.
Een mooie jas
Azért választottam, mert elég fázós vagyok, és a kabát elvileg -10 fokig jó. Személyes átvételkor az eladótól is külön megkérdeztem, hogy ennek valóban lehet-e hinni, és megerősített benne. Nos, +5 fok környékén ugyanúgy fázom benne, mint egy 10ezer forintos gagyi kabátban, ennél hűvösebb időben meg konkrétan vacokog, hiába öltözök alá rendesen.
Szuper minőség,extra meleg, kellemes viselet.