Idealna!
Świetna kurtka. Sprawdza się nawet zimą w temperaturze minusowej na podejściach w Tatrach z dobrym termo (merino). Jest praktyczna, ma super system odprowadzania wilgoci na plecach. Świetna na pory przejściowe. Plus za dobrze przylegający kaptur, który swobodnie można naciągnąć na kask. Izolacja termiczna mega się sprawdza.
- Calor
- Transpirabilidad
- Libertad de movimientos
- Relación calidad-precio
- Diseño
