bardzo wygodna, oddychająca, z...
bardzo wygodna, oddychająca, zajmuje mało miejsca
Los comentarios y valoraciones ayudan a los clientes a conocer más sobre nuestros productos, servicios o experiencias.
Todas las reseñas son moderadas antes de ser publicadas. Por defecto, las reseñas más recientes se muestran primero.
bardzo wygodna, oddychająca, zajmuje mało miejsca
Kurtka jest rewelacyjna. Dokładnie takiej szukałam. Jestem ogromnie zadowolona. Lekka, idealnie odprowadza wilgoć, ciepła, druga skóra, ruchy swobodne. Wszystko bardzo dobrze porzemyślane i zaprojektowane. Bielizna termoaktywna i ta kurtka wystarczyły podczas trekingu w Tatrach. Kolor, rozmiar i wszystkie parametry się zgodne z opisem. Ja noszę 42
zatim pouzito jenom na bezkach. sakra, proc jsem ji nemela drive? nikde netahne, krasne pruzi.. a jeste dostatecne vetra .
Velice příjemná na nošení, pružná, prodyšná, praktická. Dá se nosit i v zimě pod bundu.
Dobrze odprowadza wilgoć, nadaje się na biegówki.
Veste agréable et chaude
Bardzo niepozorna kurtka, a świetna. Kupiłam z myślą o nartach biegowych - sprawdziła się rewelacyjnie. Jest lekka i po prostu przyjemnie się ją nosi. Zazwyczaj noszę rozmiar S, ale kurtke wzięłam w rozm M dzięki temu nie jest zbyt opinająca
kurtkę już przetestowałam na szlaku, jest świetna, chroni przed silnym wiatrem, kaptur nie odfruwa, oddycha na plecach i pod pachami, wygodna. Oceniam bardzo wysoko. polecam
Fantastico, super compatto da tenere nello zaino e comodo e caldo da indossare
kurtka jako podejściówka mega się sprawdza, mosze ją na base merino i na prawdę robi robotę, bo chroni przed wiatrem ale też przy podejściach człowiek się nie przegrzewa