Buty przeżyły zimowe ciężkie s...
Buty przeżyły zimowe ciężkie spacery po górach 😉
Dość wygodne i przede wszystkim cieple
- Calor
- Impermeabilidad
- Adherencia
- Relación calidad-precio
- Diseño
Los comentarios y valoraciones ayudan a los clientes a conocer más sobre nuestros productos, servicios o experiencias.
Todas las reseñas son moderadas antes de ser publicadas. Por defecto, las reseñas más recientes se muestran primero.
Buty przeżyły zimowe ciężkie spacery po górach 😉
Dość wygodne i przede wszystkim cieple
polecam
Utilisation: une semaine de raquette dans la neige (France), et marche terrain enneigé plat.
Pour l'adhérence sur de la glace prévoir semelles crampons (ce qui est normal).
Un peu serrée si on a un pied large.
Très bon rapport qualité prix
Super ciepłe zimowe buty, polecam
Foarte comozi, la temperaturi mai scăzute -5 și peste nu sunt foarte călduroși daca stai pe loc. In rest foarte mulțumit. calitate bună.
Dobre jakościowo buty, dobre na piesze wędrówki po śniegu
Bonne tenue au pied, souplesse et légèreté... Je recommande.
świetne buty bardzo wygodne i noga w nich oddycha. sprawdziłem się naprawdę super na zimowym wypadzie w Karkonoszach