Am bicicleta de mai bine de un...
Am bicicleta de mai bine de un an, mi-am dorit modelul inca de cand era sub forma de proto la campionatele mondiale. Am asteptat o perioada pana sa scriu review ca sa ma acomodez corepunzator. Am fost impresionat inca de la primele ture, trecere de la un hardtail ( XC900 tot de la Deca ), mi s-a parut ireala, simteam cum ma impinge sa apas in
- Relación calidad-precio
