A méretével volt pici gondom, ...
A méretével volt pici gondom, mert kisebb testű kutyára szántam, és nem volt ennél kisebb méret. Végülis kimaxoltam a beállításokat és így jó lett a kiskutyára. Könnyű felcsatolni (volt már olyan hámunk, ahol forgattam-forgattam, hogy is kell :D ), szép, kellemes a színe és jó a tapintása is.
- Ajustable
- Resistencia a la tracción
- Efecto perlante
- Relación calidad-precio
- Diseño
